Contact Now
blogDetail

20 Eylül 2021 Bims makinası Fiyatları

Bu makalede bims makinası fiyatlarını ve neye göre değişkenlik gösterdiğini sizlere anlatıcağız.Volkanik aktiviteler sırasında kimyasal tepkimeler sonucu oluşan doğal taşa bims adı verilir.  Boşluklu, süngerimsi ve gözenekli bir yapısı bulunan taş, ısı ve ses yalıtkanıdır. Uzun ömürlü ve doğa dostu olan doğal taşın kimyasal tepkime vermemesi mikroorganizma oluşumunu engellediği gibi toksit açıdan tamamen zararsız hale getirir. Mukavemet değerinin yüksek olması hem deprem hem de birçok atmosfer olaylarına karşı doğal taşta dayanıklılık sağlar.

Hafif Yapı Elemanı ;Bims 

Nemi doğal bir şekilde dengeleyen taş tüm bu nitelikleriyle hafif yapı elemanları üretiminde en çok tercih edilen ham maddeler arasında yerini alıyor.  Diğer bir ismi pomza olan volkanik kayaç üretiminde bims makinası kullanılır, aynen briket makinelerinde olduğu gibi otomasyon niteliği bims makinesinde de tercih edilen çalışma prensibidir. Bims taşının işlenerek hafif yapı elemanı haline getirilmesi ile kullanım alanı ve amaca göre üretimi kendine has özelliklerle sağlanır.

Bims makinasının Fiyatlarını etkiyen faktörler 

  • Makinanın günlük üretim kapasitesi
  • Tek baskıda ürettiği bims adedi
  • Makina ile alınacak opsiyonel özellikler ; istifleme robotu , taş toplama robotu , Palet çözücü , otomatik paketleme
  • Otomasyon sistemi ; Tam otomatik , Yarım otomatik, Manuel
  • Harç hazırlama ünitesi
  • Bims kalıbı adeti
  • Bims paleti adeti

Yukarıda belirttiğimiz maddelerin hepsi bims makinası fiyatlarını belirlemektedir. Ortalama makina fiyatları 35.000 Usd den başlayıp 200.000 Usd ye kadar çıkabilmektedir. Burda fiyat aralığı sizin seçeceğiniz yukardaki faktörlere bağlıdır.

Bims makinası fiyatlarını araştırırken firmamız olarak size tavsiyemiz öncellikle bir günde kaç adet bims üretmek istediğinize karar verip buna göre fiyat araştırması yapmanızdır. Her Ülke, her şehirde bu sayılar değişebilmektedir .

Bims makinasında Kalite Ve Uygun Fiyat

İBAR MAKİNA sattığı makinelerin her noktasında  müşterilerine kolaylık sağlar ve her daim servis yedek parça hizmeti mevcuttur.. Kaliteyi uygun fiyat ile alıcılarına sunan firma bu alanda sektörün lideri durumunda. Düzenlenen çeşitli kampanyalarla uygun fiyatlarda Bims makinesi hizmeti veren bims makine satılık rakamlarını açıklayan firma; sektörde kaliteli fiyat açısından öncülüğünü açık ara devam ettirmekte.  Kalite, garanti, güven ve uygun fiyatı bir arada sunan firma deneyimli ve profesyonel teknik servis elemanları ve güler yüzlü personeli ile satış sonrası hizmetlerine de devam ediyor.  Bims makine fiyatları ve makinenin kalitesinde kendini kanıtlayan firmamız, Bims makinelerinde kalitenin markası haline gelmiş durumda.

Benzer Haberler