Contact Now
blogDetail

15 Eylül 2021 Briket Makinası Fiyatları

Briket Makinası Fiyatları

Briket fabrikası maliyeti araştırılırken ihtiyaç duyulan briket makinası fiyatları , geniş bir skalaya sahiptir. Briket makinaları günlük üretim adedi ve otomaston şekline göre değişik fiyatlara sahiptir.

En uygun fiyatlı Briket makinası fiyatı bir baskıda 4 adet 20x40x20cm briket üretebilen 4’lü briket makinalarıdır.Briket üretimi için en düşük maliyetli tesis CB4 Briket makinası yanında bir konveyör bant ve karıştırıcıyla birilikte kurulabilir. Bu tesis ortalam günde 4000-5000 adet arası briket üretimi yapabilmektedir.

Briket makinası tek agregalı üretim için örnek vermek gerekirse briket,asmolen,yağmur oluğu gibi ürünlerin üretilmesinde sıklıkla kullanılır.Kilitli Parke taşı gibi cift agregalı üretime ihtiyac duyan ürünler için Çift Kovalı parke taşı makinası tercih edilmelidir.

En uygun Çift kovalı briket makinası bir baskıda 4 adet briket , 12 adet parke taşı üretebilen CBM12 briket makinasıdır.

Briket makinası fiyatlarını etkileyen faktörler

  • Günlük üretim kapasitesi
  • Otomaston sistemi (manuel, yarım otomatik, tam otomatik)
  • Makina için mikser sistemi ( cebri beton karıştırı, beton santrali, tam otomatik beton santrali)
  • Makina ile alınıcak opsiyonel ekipmanlar ; İstifleme robotu, taş toplama robotu , finger car sistem

Firmamız Briket makinası imalatında her zaman müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak en kaliteli makinayı en uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Firmamız Full otomatik briket makinası , Yarım otomatik makinası ve Manuel briket makinası üretiminde Türkiye’nin Önde gelen firmaları arasında yer alır. Üretmiş olduğumuz makinalarda verdiğimiz 2 yıl garanti, yedek parça ve destek hizmeti ile diğer firmalardan bir adım öndeyiz.

Briket makinasında projelendirme üretim ve kurulum hizmeti sunan firmamız, anahtar teslim çözümlerle ihtiyacınız olan tüm kapasiteli fabrikalar için her daim yanınızdadır.

Üretmiş olduğumuz makinalarımızda CE, İSO 9001, İSO14001, İSO 45001 dünya standartlarında kalite sertifikalarımız vardır.

Firmamızdan Briket Makinası fiyatları öğrenmek istediğinizde, günlük üretmek istediğiniz briket adedini ve briket yanında parke taşı da üretmek isteyip istemediğinizi bize bildirirdiğiniz takdirde  size en hızlı ve iyi şekilde yardımcı olmaktayız.

Örnek Çift kovalı briket makinası tesisi

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=gKHu3BUQ84I[/embedyt]

Videodaki tesis ; CBM 20-2 çift kovalı briket makinası , Cmx 500 karıştırıcı ve 2 adet konveyör banttan oluşmaktadır.

Benzer Haberler