Contact Now
blogDetail

20 Eylül 2021 Tekli Briket makinası

Manuel makineler olarak tekli briket makinası, küçük yapılar için kullanılacak yapı taşlarına özel bir tasarıma sahiptir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı için içerisine koyulan malzemeler sonucunda uygun bir verimlilik sağlayacak olan briket modelleri, özellikle işçilerin kendilerinin de yapabileceği bir kolay kalıplama sistemiye dizayn edilmiş makinelerdir.

Tekli Briklet Makinesi Nedir?

Ülkemizde çoğu alanda briket yapımı için açılmış fabrikalar bulunmaktadır. Otomatik ve yarım otomatik makinelere nazaran yarı otomatik briket makinası olarak kolay bir kullanım imkanı sunar aynı zamanda daha uyguna briket üretimi yapılmasını sağlar. Manuel kullanım alanında tercih edilen tekli briket makinası ne kadar ve kullanımı maliyet açısından daha uygun seçenekler neler; uygun bir kullanım imkanı sunan tekli makineler olarak, daha uyguna briket üretilmesini sağlayacaktır.

Manuel Briket Makinesi

Tekli briket makinası fiyatları genel olarak otomatik ve manuel makineler olarak fiyat farkları bulunan modellerdir. Ancak küçük yaşam alanlarında ve yapılarda tercih edilen makineler olarak tekli briket makineleri, kolay kullanım ve ucuz maliyet sunacaktır.

  • Elle basmalı küçük işletmeler ve beldeler için tasarlanmış modellerdir.
  • 8 saatte 800 ila 1.000 adet briket yapımı sağlar.
  • parke taşı üretme kapasitesine sahip değildir.
  • manuel olarak kullanılan makineler arasında yer almaktadır.
  • 220 Volt üzerinden çalışmaktadır.
  • Kalıp süresi 45 saniyedir.
  • Tahta palet üzerinde baskı yapabilmektedir.

Tekli Briket Makinesi Yüksek Performans

Kapasite olarak 1 saatte yaklaşık olarak 100 briket üretebilen bir makine olarak titreşim frakansı maksimum 3000 r/ m olarak tasarlanmıştır. 4 ile 5 kişinin çalışabileceği bir makine olarak güçlü bir kullanım imkanı sunacak aynı zamanda uygun fiyata mal olacaktır.

Tekli Briket Makinesi Fiyatları

Tekli briket fiyatı genel olarak kullanılacak olan manuel kapasiteye göre belirlenmektedir. 1 yıl garantili olan bu makineler, briket kullanım maliyetini neredeyse yarı yarıya düşürecek, daha uygun fiyata daha çok briket üretim imkanı sağlayacaktır. Fiyat ve performans açısından birçok makineden daha çok kullanışlı bir tasarıma sahiptir.

Benzer Haberler